| Alexandru_3646 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati sa aleg culoarea unei camasi, merg la o nunta in weekend si am pantaloni si pantofi negrii, pantofii au si putin gri, nu foarte mult, deci ce culoare imi recomandati pentru camasa? Nu vreau sa aud gri pentru ca ultima oara cand m-am imbracat elegant am fost cu negru si gri. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| enamel a răspuns:

Camasa mov...big grindar un mov deschis, sau roz deschis si cravata...thinking neagra sau gri

6 răspunsuri:
| Ralucca a răspuns:

Poti lua o camasa de cam toate culorile happy... Pt o nunta ar trebui ceva viu colorat. asa ca ia o camasa roz rosu sau albastru aprins happy

| DeEAஐ a răspuns:

Rozzzzz:Xna! asa se poartahee heeiar cravata gri(silver)

| dafna a răspuns:

Poti folosi culori din gama albastrului deschis, daca ar avea si refleze gri ar fi ideal, in functie de nuanta de gri a pantofilor.

| milz a răspuns:

Buna!
*camasa alba, cravata gri sau mov
*camasa mov deschis

| Andrei90_8508 a răspuns:

In cazul in care ai pantofi gri, atunci doar variatiuni pe culoarea asta merg. Daca erau doar negrii atunci posibilitatile erau multiple. happy