| Λndrei a întrebat:

Salunt.
Ce incltaminte sa adaug la un palton negru, camasa rosie si pantaloni negrii?
Pantofii merg la palton?

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Poti sa iti iei niste blugi skinny negri cu o pereche de botine tot negre sau daca e cald o pereche de balerini negri, oricum eu zic sa mergi pe negru deoarece nu risti sa faci o combinati care sa se vada urat.

| DianaIstratii a răspuns:

Buna! Ai putea sa daugi si o pereche de pantofi negri. Bafta!

| N0xEterniS a răspuns:

Niste pantofii negri dar nu de aia cu botul de 1 metru si ridicat ...si nu pantaloni de treining.

| Λndrei explică (pentru N0xEterniS):

inca nu m-am tampit la cap sa fac asta...

| IonutMihay a răspuns:

Depinde si unde te duci. rosii sau negri...sau poti sa iti pui o curea alba si pantofi albi...:p