| BoGdAneluL17 a întrebat:

Vreau sa`mi iau si eu ceara de par de la oriflame si nu stiu daca e buna, am mai avut ceara-crema tot de la oriflame,dar era cremoasa asa si mai e ceara de par,dar scrie ca are aspect mat, adica cum,eu vreau sa fie mai tare, nu moale. Fundita pentru cine stie cum e ceara de par de la oriflame.

Răspuns Câştigător
| Sebastian1996 a răspuns:

Aspectul mat se refera la felul cum va luci pe par, iar daca este nu va luci. Este cremoasa si nu il face nici moale nici tare. dar e buna. funda?

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat