| GossipGirL93 a întrebat:

Salut vreau sa procur ceai pentru slabire dar vreau sa stiu are ceva efect, o folosit cineva?
Daca are ceva efecte negative spuneti-mi.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca vrei intr-adevar sa slabesti iti recomand ceaiul de slabit canadian

| Mihaela1964 a răspuns:

Am folosit, slabesti in sensul ca ai scaun mai deci retii mai putin din ce mananci.

Răspuns utilizator avertizat
| Roxii12 a răspuns:

Ceaiurile 'de slabit' nu fac altceva decat sa elimini alimentele recent consumate. Dar impreuna cu dieta si cu antrenament iti da rezultate.Eu nu am folosit niciun ceai, doar dieta si antrenament TABATA.

| mihaella91 a răspuns:

Eu beau. ceai verde de la fares si mi-am luat ceai de slabit cu fructe goji de la solaris. sunt foarte bune. nu le bea in exces. beau 2 cani de ceai verde si una de fructe goji happy