| anonim_4396 a întrebat:

Pastilele de marire a penisului au vreun efect? Vreau sa stiu de la cei care au folosit, ce au folosit si ce efecte au avut asupra lor.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Iti dau pofta de mancare.Si ea va deveni mai mica.Nu ai sa o mai vezi din cauza burtii.Ci doar in oglinda.Nu mai crede toate prostiile.Reclamele astea sunt pentru fraieri care cred in asa ceva.

| epurasu a răspuns:

Nu au nici un efect! nu cumpara asa ceva.La tine nu-i cazul am citit intrebarile anterioare ale tale nu trebuie sa-ti faci nici o grija o ai la o dimensiune buna.

| Emilian65 a răspuns:

Nu am folosit si nu voi folosi niciodata asemenea pastile, pentru ca sunt multumit de ce am. Parerea mea este ca nu au vreun efect benefic ci doar unul inselare a celor creduli in asemenea pastile.

Răspuns utilizator avertizat
| Xpressurself a răspuns:

Nu au daca nu faci sex regulat cu o fata si nu oricum ci cu "cap". nu o laba, ci sex cu o fata pe care o iubesti si simti la fel din partea ei. acele pastile nu iti maresc penisul ci doar ajuta, insa daca nu faci regulat nu creste. sa gandim logic putin: daca mergi la sala si lucrezi cu greutati, indiferent daca iei sau nu proteine si alti suplimenti muschii tai se vor dezvota.
la fel daca faci zilnic sex cu iubita ta si te abtii sa ejaculezi cu ajutorul vointei si a unor exercitii simple (karezza, continenta sexuala) penisul tau va fi zilnic irigat si hranit si va creste. va creste indiferent daca ia pastile sau nu.
daca ejaculezi ca un fraier cum sunt altii nu vei avea rezultate pentru ca te vei epuiza repede si nu vei avea erectii suficient de lungi si puternice sa-ti creasca.
in concluzie, cauta-ti o prietena daca n-ai si nu uita sa faci sport daca nu ai o viata suficient de activa ca testicolele tale sa produca testosteron indeajuns sa sustina dorinta de a face sex.
bafta

| Kennedy97 a răspuns:

Frăţioare,dacă insişti MUSAI să fii mai dotat, nu lua toate prostiile. Nu au efecte.
O mărire de "cocoş" se face doar chirurgical.

| Tunaru_Erik_1990 a răspuns:

Da au