| madalinafrumoasa a întrebat:

vreau si eu niste site-uri unde poti descarca jocuri gen myplaycity dar altele ca le-am jucat pe toate de aici! plzz dau funda la cel mai bun raspunswinking

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| George130 a răspuns:

_______________________________________________
Inregistrare: http://proeconomica.com/referrer/George130

| kilometru0 a răspuns:

Ai putea sa foloseti un site pe care TPU nu ma lasa sal scriu! Daca vrei iti trimit mesaj cu el! Funda?big grin

| Qphantom a răspuns:

Imvu
second life
wizard101
woozworld

| madalinafrumoasa explică (pentru Qphantom):

Jocul imvu e stupid si mi-am stricat calculatorul din cauza lui! mersi mult ca nu m-ai ajutat la nimic bun ci la rau! acum cum il repar?