| Online123 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu unde pot face Tricouri personalizate in Ploiesti, un magazin bun pentru lucrul asta si daca cunoasteti bine sa imi spuneti si cam cat costa.In mare parte eu vreau tricourile cu poze de la mine, nu cu text neaparat, poze..De exemplu:
http://www.redbubble.com/......r-too-real
Funda!

3 răspunsuri:
| jorjero a răspuns:

Poti merge la qprint Ploiesti - in pasaj la Omnia (pasajul Take Ionescu Ploiesti) se afla magazinul fizic. Printeaza si pe hartie de mari dimensiuni, tricouri (poti veni si cu tricoul tau), diverse cadouri personalizat, iar online ii gasesti pe www.qprint.ro

| BeatriceBety1234 a răspuns:

Pretul nu-l stiu. Dar in zona Cioceanu sunt magazine