| CI99 a întrebat:

Vreu sa va rog sa-mi spuneti si mie cum pot sa scap de cosurile de pe fata si de pe spate. Dau fundita.

Multumesc mult!

6 răspunsuri:
| diana_6879 a răspuns:

Poti incerca zinetyt sau http://www.google.ro/......tp?/imgres dar mai bine mergi la un dermatolog. pentru cele de pe spate poti incerca noile produse de la avon clearskin adica gelul de dus care contine nu stiu ce care elimina cosurile de pe restul corpului. bafta FUNDA?

| PrecioussGirl a răspuns:

In legatura cu cele de pe spate. stai la soare ca tot e vara. asa mi-a zis mama insa nu sunt sigura deoarece nu am incercat inca big grin.

| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand sa-ti cumperi Zineryt este foarte bun il poti cumpara de la farmacie si te dai cu el dimineata si seara. Toate persoanele care am bvazut ca l-au folosit (incluziv eu) au scapt de cosuri big grin. Sper sa te ajute

| Hirako a răspuns:

Te duci la un medic specialist, iti va da o solutie pe reteta care te scapa de ele in cateva zile.

| deedee9 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema, dar am scapat astfel:mi-am facut ceai de musetel si m-am tamponat pe fata cu pliculetul, iar apoi m-am clatit cu ceaiul...iar inainte de somn imi dau cu ulei de masline si ma masez...mult succes in gasirea solutiei potrivite pentru tenul tau

| GoLoveYourself a răspuns:

Stoarcele laughing -glumeam. Da-ti cu apa oxigenata