| dorina123 a întrebat:

Salutare, am nevoe de ajutorul vostru, vrau sa slabesc in 2 sap vreo 2 3 kg, cine ma ajuta dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| Jasminee a răspuns:

Poti sa incerci sa mananci cat mai putina paine, sa numai mananci peste 6 seara, si fara dulciurihappy. si eu am facut asa pe la 11 ani. adica numai mancam peste 6 seara si sa stii ca chiar am slabithappy[si acum la fel faclaughing]

6 răspunsuri:
| Catrinn a răspuns:

Legume si fructe proaspate + multa miscare si sport

| RosalinaB a răspuns:

Ora 8:00 – 1 cafea happy se poate si ceai dar fara zahar
Ora 10:00 – 2 oua fierte
Ora 12:00 – 1 pahar suc de rosii
Ora 14:00 – 100 g sunca sau 1 felie paine prajita
Ora 16:00 – 1 mar
Ora 18:00 – 100 g branza slaba

| TeoDoraElena98 a răspuns:

Fa exercitii fizice cel putin o ora pe zi.
Mananca sanatos(fructe legume )
Masa de dimineata sa fie consistenta iar seara dupa ora 6 nu mai manca!
Sper ca te am ajutat!
Funda?big grin

| MeCoolFunny a răspuns:

Poti sa tii o dieta fara prajeli.
Nu manca dupa ora 6 nimic. Poti manca doar fructe si legume.
Exercitiile fizice te vor ajuta dar ai grija! Daca renunti dupa o perioada de timp te vei ingrasa mai mult!
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti tine o dieta si sa renunti a mai manca cipsuri,prajeli, paine, sare trebuie sa faci mult sport sa alergi cam 1 ora sa faci exercitii fizice.

| chitobaguy a răspuns:

Cu apa 5 zile