| mb1996b a întrebat:

)
Am nevoie de cateva sfaturi cum scap de petele mici maronii de pe nas si pe obraji, aparute recent in urma expunerii la soare. ((
Vă rog foarte mult!
Cine s-a confruntat cu această problemă, astept sfaturile voastre. Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste articolul asta, si cel recomandat in articol, si poti sa arunci un ochi si la comentarii :
http://pasagera.ro/pete-solare-langa-ochi-experienta-personala.html

| Betty12345678 a răspuns:

Nu e ok sa iti apara, poate nu e de la soare, mai bine mergi la medic.

| sorinel98 a răspuns:

Mai bine te duci la un specialist la dermatologie si acolo iti spunde ce e de facut.