| Derye a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare pentru voi: Am parul destul de mare: 6-7 cm sus si 4 cm in parti (in spate nu ma intereseaza). Am parul ondulat! Cum as putea sa'mi indrept parul? Fara placa eventual sa nu coste prea mult! Iar perciunii imi stau zburliti...pe ei vreau sa'i indrept in special, ca in rest imi place, dar perciunii imi stau indoiti in-afara!

Ma mai intereseaza si metoda aia cu fierul de calcat! Nu ma intereseaza ca m'as putea rani, stiu cum sa NU o fac, dar vreau sa stiu cum se procedeaza cu el.
Si am mai auzit si de aia cu apa si sare! La fel, nu stiu cum se procedeaza!

Ps. Sunt de sex masculin =D!

Mersi mult eventualele raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| kaTTsu a răspuns:

Foloseste un sampon pentru indreptarea parului sunt atatea doar citeste pe ele, dar mai bine te tunzi de tot la chelie si apoi iti faci parul cum vrei tu eu asa am facut

2 răspunsuri:
| Derye explică:

Nu vreau sa ma tund, pe langa faptul ca nu'mi sta bine tuns scurt si urasc parul mic, o sa dureze mult mult mult sa am parul asa cum vreau. Vreau ceva gen: Oliver Sykes, sau Mitchell Musso. Nu stiu cum se numeste, dar asa vreau sa arat!
Oricum, revin cu intrebarea: am un perciun care imi sta zburlit in-afara! Ce fac cu el? Exceptand placa!

| CuppiDoon a răspuns:

Tunde-l