| Denyisssa a întrebat:

Am un ten putin mai inchis,de fel, si m-am bronzat cam mult acuma doua zile.Pe langa ca am un ten inchis,bronzul il face si mai inchis. Vreau sa stiu,se mai duce bronzul? Daca da, in cat timp? De obicei nu se duce la un ten inchis.Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Psihedelic777 a răspuns:

Incearca sa te speli mai des(dar nici chiar exagerat). 2 dusuri pe zi ar grabi procesul de decolorare sa zic asa happyBafta

| Denyisssa explică (pentru Psihedelic777):

Multumesc. happy Si e mai bine sa fac dusuri fierbinti sau normale?

| Psihedelic777 a răspuns (pentru Denyisssa):

N-ai pentru cehappy Sa nu fie fierbinti.Caldute sau reci(o temperatura normala, nu fierbinti)... oricum nu conteaza foarte mult.Ideea e sa dai cu apa, un sapun sau gel destul de usoare pentru piele, apoi clatesti.O sa vezi ca o sa mearga destul de repede happy

5 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Poate se cojeste

| Alina49335 a răspuns:

Se cojeste destul de ciudat. daca nu mai stai la soare deloc:in 1-2 saptamani incepe sa se cojeasca.

| yanny2112567231312 a răspuns:

Laptele e bun albește și tenul și se duce ai bronzul. Încearcă sa te speli de câteva ori... Și în câteva zile 1 săptămână o sa vezi ca începe sa ți se lumineaze tenul. Multă sănătate sper ca îți va fi de folos răspunsul meu!