| NoNameo a întrebat:

Salutare... Caut de ceva timp o pentagrama si o cruce intoarsa dar nu gasesc. Pe bestial am incercat dar numai sunt pe stoc, pe okazii gasesc dar sunt intoarse altfel fata de cum vreau eu... cruci intoarse nu am gasit pe nicaieri.
Daca aveti sau stiti de unde pot cumpara va rog sa imi lasati mesaj aici.

Ps: La pentagrama ca asta ma refeream http://www.gypsymagick.com/Merchant2/graphics/00000001/g m3035l.jpg

5 răspunsuri:
| MIDnightMoon a răspuns:

O am. Eu locuiesc în Mureş şi am achiziţionato de la Piaţa de Ruşi, acolo găseşti şi tot felul de cruci, şi brăţări cu ţinte, eşarfe de rockeri, tricouri cu trupe, fullcapuri, pantaloni. Este o tarabă specială pentru rockeri happy. Deci dacă treci prin Tg. Mureş caută Piaţa Armatei sau cum se mai zice Piaţa de Ruşi.
Dacă nu ai cum, încearcă să cauţi şi să comanzi ce îţi trebuie de pe gotica.ro happy.
Sper că te-am ajutat, Succes big grin

| NoNameo explică (pentru MIDnightMoon):

Salut, imi poti lua si mie o pentagrama, platesc eu transportul si pentagrama, ca stau in Pitesti si dureaza mult pana ajung...

| MIDnightMoon a răspuns (pentru NoNameo):

Nu cred că aş putea. Multă muncă şi eu nu prea am timp. Scuze.

| NoNameo explică (pentru MIDnightMoon):

Ok... Mersi oricum.

| RansleyGriswold a răspuns:

Gotika.ro!