| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.cine se pricepe la ceasuri? Va rog, mi-ati putea spune daca acest ceas este pentru FEMEI sau pentru BARBATI? Aveti aici doua link-uri cu doua poze ale ceasului.
http://sharemobile.ro/file/728910
http://sharemobile.ro/file/728911
Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Bogdan_Diana_Didona_1975 a răspuns:

Pare a fi de barbat. Deinde si de cat e de mare.

| Masinadescris a răspuns (pentru Bogdan_Diana_Didona_1975):

Un baiat mi-a spus ca el crede ca este de femei fiindca are acele cristale pe margini. sau sunt si ceasuri de barbati su astfel de cristale? Te rog, daca m-ai putea ajuta mai mult, nu ai putea sa imi asesti link-ul cu site-ul oficial de unde provine ceasul si poate acolo este specificat exact daca e pentru femei sau barbati? Multumesc anticipat.

8 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut! Si mie tot de barbat mi se pare.

| Masinadescris a răspuns (pentru dragodana):

Un baiat mi-a spus ca el crede ca este de femei fiindca are acele cristale pe margini. sau sunt si ceasuri de barbati su astfel de cristale? Te rog, daca m-ai putea ajuta mai mult, nu ai putea sa imi asesti link-ul cu site-ul oficial de unde provine ceasul si poate acolo este specificat exact daca e pentru femei sau barbati? Multumesc anticipat

| dragodana a răspuns (pentru Masinadescris):

Salut! Eu il vad unisex, depinde cat de mare este cadranul. Poate te edifici pe :
www.genevawatchesonline.com
www.genevawatch.com
Succes!

| Bogdan_Diana_Didona_1975 a răspuns:

Da, poate fi si de dama. M-am uitat pe net dupa ceasuri geneva, sunt si de dama care seamana cu cele barbatesti, adica au bratara mai lata.
Vrei sa cumperi sau sa vinzi?

| Masinadescris a răspuns (pentru Bogdan_Diana_Didona_1975):

Voiam sa il cumpar, dar nu il mai cumpar. Am gasit alte oferte. Vrei link-ul sa il cumperi tu de pe Okazii? Costa 35 de lei cu tot cu posta.

| Bogdan_Diana_Didona_1975 a răspuns:

Nu, eu nici nu port ceas, prefer sa port bijuterii.