| Lrnvn08 a întrebat:

Salutare! De la ce vârstă se poate face o laminare la gene? Sau nu există o lege?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De la 18 ani, cand esti majora!
pana la 18 ani orice actiune si modificrae se face cu acordul scris la parintilor, ca in caz de ramai fara gene sa nu-i poti da in judecata.

| sweetys a răspuns:

Cred ca de la 16 ani, iar sub aceasta varsta doar cu acordul/insotita de unul din parinti. Cred ca depinde mult si de tehnician.

| Ilovedinero a răspuns:

Nu exista o lege anume.Depinde de salon sa de tehnician.Sunt unii care nu accepta sub 16 ani, altii care iau si de 12 si altele care sub 16 ani cer acordul sau prezenta unuia dintre parinti