| Slash1 a întrebat:

Salutare. Doresc sa ma tund deoarece am parul mare ( bretonul imi intra in ochi, perciuni imi acopera urechea complet). As dori sa nu ma tund foarte scurt deoarece este frig afara. Spuneti-mi va rog frumos cum sa-i spun frizerului sa ma tund in asa fel in cat sa nu-mi ia mult din el si sa-l pot aranja putin ( sa aiba mai mult volum, sa stea mai valvoi )... Fundaa

3 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Păi ai putea să cauţi pe internet o fotografie cu părul care ţi-qr plăcea să îl ai happy Te duci la el/ea şi îi spui dacă poate să ţil facă aşa. Bineînţeles dacă poate şi nu e ceva foarte complicat. happy Sper că te-am ajutat.

| Flaviucu a răspuns:

Ii spui sa te ia din lateral mai scurt si in mijlocu capului sa iti lase putin mai mare ca sa ti-l poti aranja putin. Sau ii poti spune sa te tunda in "V"

| sergiu1s a răspuns:

In u la doi si restul la foarfeca