| dragosh a întrebat:

Salutare la toata lumea! Am si eu nevoie de un mic ajutor in legatura cu o problema. daca stiti cumva vreo solutie/crema pentru indesirea parului facial? Eu am barba nu pot sa zic ca nu, dar as vrea sa fie unpic mai deasa.Mersi!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca asa creste ea rar poti sa o dai si cu apa sfintita ca la fel ramane. In timp probabil se va indesi asta daca presupunem ca abia a inceput sa iti creasca

| grab a răspuns:

Barbiereste-te in raspar.

| Admunssen a răspuns:

Nu este asa ceva. Singura "crema"e timpul. Mai asteapta si lasa natura in pace, nu da bani celor care vor sa te pacaleasca!