| SchiZz20CMrecords a întrebat:

Salutare la toata lumea

Am si eu o curiozitate si am nevoie de ajutorul vostru, promit ca dau funda celui mai detaliat raspuns.
Imi puteti spune cum ar arata un tatuaj marimea A16 minim? ma refer ca nu am idee cam cat ar fi de mare sau mic.
Daca s-ar putea sa imi aratati si cateva modele v-as fi recunoscatoare!

2 răspunsuri:
| MadutZzaB a răspuns:

Http://www.poze-tatuaje.ro/poze/tatuaje-tribale/tribale-alb-negru

Acest site are mai multe modele de tatuaje. Tatuajul A16 e cam mare, ti-as recomanda ceva mai finut.