| NoNameo a întrebat:

Salutare, nu stiu daca am nimerit categoria dar am si eu o problema. Vreau sa comand niste manusi de pe internet (fara degete) dar nu stiu ce marime, lungimea de la incheietura la degetul mijlociu este de 20-21 de cm si am la dispozitie marimile L si XL... Ce marime mi s-ar potrivi?

Acestea sunt manusile: http://images8.okr.ro/......00_300.jpg

Multumesc celor care vor incerca sa ma ajute.

1 răspuns:
| Dya963 a răspuns:

E alegerea ta... daca crezi ca mana iti v-a ramane la fel de groasa atunci eu zic ca XL... daca nu atunci L. Eu as zice L