| adycara a întrebat:

Salutare TPU! Am o intrebare pentru doamnele/domnisoarele care au incercat NORMADERM TEINT - FOND DE TEN.Ce parere aveti despre acest produs si cat ati platit pentru el. Eventual, daca mai stiti de unde l-ati achizitionat.Multumesc anticipat, cu Funda, pentru cel mai complet raspuns!

1 răspuns:
| aniitaa a răspuns:

E foarte bun, mie mi-a placut :X si acum mai am si folosesc, bine ca si cel de la Vichy e foarte bun. Ti le recomand pe amandoua :X. iar banii ...depinde,