| Narco a întrebat:

Salutare TPU! Recent mi-am facut un tatuaj cu un trandafir pe piept (mai exact fix pe stern) doar ca a iesit inclinat spre stanga in loc sa vina fix pe mijloc. Ce sfaturi imi dati pentru a îl repara? Ce pot face la rădăcina acestuia pentru a-l face simetric? Dau funda

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce problemă gravă ai!
Mergi si tu inclinat pe dreapta.

| Standt a răspuns:

Tu esti constient de ce intrebi?
Dar daca vrei raspuns, tai pielea de pe piept si o cosi astfel sa-ti fie trandafirul fix pe mijloc. Bineinteles ca bat campii. La asa intrebare, asa raspuns!

| Cipi1212 a răspuns:

Dacă tatuajul e permanent probabil va rămâne așa.