| lukori2011 a întrebat:

Salutare, va rog sa imi spuneti de unde pot cumpara/comanda vopsea de par IGORA Royal 5-00. Locuiesc in Bucuresti

Răspuns Câştigător
| iChaz a răspuns:

Http://www.amazon.com/Schwarzkopf-Igora-Royal-Permanent-Color/dp/B000O1NBY2

daca nu te pricepi la comanda online din afara, vorbeste cu cel de aici http://www.bastos.ro/contact.htm
daca iti convine pretul final (ce include comisionul tipului) poti confirma comanda. un prieten isi ia diferite articole de imbracaminte de pe eastbay prin intermediul acelui tip, si e foarte ok.si de incredere. Curand urmeaza sa dau si eu o comanda.

1 răspuns:
| lukori2011 explică:

Am gasit aceasta vopsea si in Oradea, prin comanda, acum nu cred ca este necesar sa comand de pe amazon, ebay etc. Si daca as comanda prin site-urile precizate as comanda direct, nu prin intermediul altei persoane. Multumesc pentru raspuns totusi.