| shutupbro123 a întrebat:

Salutari! Am si eu o intrebare, am multe multe multe puncte negre pe nas, imi puteti spune cum as putea scapa de ele? Cu plasturi nu mai functioneaza, s-au luat la inceput cateva dar acum nu mai trage deloc

Răspuns Apreciat de Editori
| SEMIHA a răspuns:

Ai nevoie de o curățare facială în profunzime, pe care ți-o recomand la un salon calitativ. Sau poate o clinică bună în domeniu. Sunt tratamente de curățare facială unisex, deci poți merge liniștit și dacă ești băiat, nu e nimic jenant în asta. E costisitor dar merită. Și trebuie să fie un salon calitativ, repet. Cu instrumentar și echipament steril. Să fii atent(ă) la igiena lor, cât și a salonului, să fie totul curat. E foarte important asta, să nu iei alte infecții pe sub piele de acolo.

2 răspunsuri:
| bbnnmm a răspuns:

Îți sugerez microdermabraziunea - este o metodă (non-invazivă și nedureroasă) de îndepărtare a celulelor moarte/impurităților și de curățare în profunzime.