| deea_1980 a întrebat:

Cum pot scapa de puncte negre? Nivea, Clean and Clear, Clearskin, Garnier, plasturi pentru puncte negre? Ajutati-ma please.love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plasturi pentru puncte negre...si plus fa o baie de aburi la fata si foloseste un exfoliant, te va ajuta...sau mergi la un cosmetolog si fa o curatare profunda a fetei, succes!

2 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Clean & Clear sau te duci la o specialista care sa-ti scoata pctele negre.

| anonim_2270 a răspuns:

Eu zic sa te duci la farmacie sa iti cumperi zinerit e fff bun pentru puncte negre si cosuri :X:X