| thunder11 a întrebat:

Salut, baieti, am 14 ani si vreau sa imi cumpar un ceas, voi ce parere aveti sa imi iau unul cu bratara de piele sau metal?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cel mai bun este din piele-piele )nu din plastic sau metal).
Este material natural si te poti acomoda cu ea repede, te poti misca bine cu el.

| sierra1 a răspuns:

Metal, metal să fie! e elegantă din orice poziție

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Piele.

| johnnny123 a răspuns:

Sincer, la 14 ani cea mai potrivită mi se pare o brățară de silicon. Rezistă mai bine la tăvăleală și nu plângi după ea.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Depinde de pielea ta.
Adică eu fac bubițe de la bratarile din metal, asa ca am din piele.Dar, după un timp, se fac urâte și iau alta bratara.
Foarte multa lume are acum smartwatch-uri cu bratara din silicon.

| CassieII a răspuns:

Aici contează foarte mult stilul tău vestimentar.
În funcție de stilul tău vestimentar îți poți alege ceasul.

| Ionutdragun a răspuns:

Bună Gabriel, ne spui ca ai vârsta de 14 ani, părerea mea este să observi care ți se potrivește până la urmă ție trebuie să îți placă! Dar dacă ești în dubii, poți lua 2 prieteni cu tine și vezi ce zic! Succes!?