| Wenttmann a întrebat:

Salutate, se merita sa-mi cumpar lentile albastre false? Vreau cat mai multe detalii. Ps. Sunt baiat.

Răspuns Câştigător
| MayhemChimera a răspuns:

In nici un caz, daca ai probleme cu ochii sunt transparente, dar daca vrei sa iti cumperi doar de fiță dai banii degeaba.Vei arata atat de fake, deoarece au o culoare mult mai puternica si inchisa decat culoarea naturala a ochiului.Nope nu iti recomand.

4 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Iti recomand sa porti lentile doar in cazul in care ai probleme de vedere.

Eu personal nu mai port. prefer ochelarii. am dat cam 2 mil pe lentile si aveam tot timpul ochii iritati.

| kiri11 a răspuns:

Depinde, daca este ceva ocazional poti incerca, experimente. Desi naturalul cred ca este cel mai atractiv

| Wenttmann explică:

Nu am probleme cu ochii, multumesc tuturor, am renuntat la idee.

| Cosmina33 a răspuns:

De ce ai face asta? laughing Daca nu ai probleme si vrei sa iti schimbi culoarea ochilor nu, de ce? Mai bine sa ramai natural... nu meritawinking