| BananaSuparata a întrebat:

Salut, vreau sa-mi cumpar lentile de contact albastre. Sunt baiat si am ochii caprui. Credeti ca ar merge? Asa dintre fete, voua va plac ochii cu baieti caprui sau albastrii? Intreb si eu

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar merge, mie imi plac si ochii capriu si albastrii

| HurremSultan a răspuns:

Bună.
Mie în general îmi plac ochii albastri, dar merg şi cei capruui.
Pa, pa.

| Kriss96 a răspuns:

Mie imi plac albastrii. Dar depinde si de par. Imi place brunetul de exemplu, dar la culoarea asta se potrivesc mai bine ochii verzi happy

| Laura927 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, nu vad un băiat cu lentile sincer....este îndeajuns sa fii îngrijit cu aspectul tau natural si sa faci sport si sa pui puțină masa musculară, ai sa vezi ce roiesc fetele după tine!

| AndreeaDeiia a răspuns:

Ar merge si daca esti saten si daca esti blond. si ochii albastrii naturali daca nu, caprui. happy

| InfiniteBeing a răspuns:

Cred ca ar merge. Insa mie imi plac mai mult ochii caprui.

| Biuta95 a răspuns:

Depinde. In general baietii cu ochi albastrii au și parul' blond.
Bineinteles, asta nu inseamna acuma' că pentru ca sa porti lentile trebuie' sa te vopsesti laughing. Probabil merge. Dar daca vederea ta nu necesita ochelari, eu zic ca nu necesita nici lentile. :p
Crede-mă ca asa cum ne-a creat Dumnezeu pe fiecare, e cel mai bine. Daca Dumnezeu stia ca tu vei fi mai frumos cu ochi albastrii, te lasa cu ochi albastrii, dar nu. Eu cred ca naturaletea ta e superba.winking
Nu sunt necesare modificari. Dar. Faci cum vrei. kiss

| Astella a răspuns:

Aleg caprui

| Kassie a răspuns:

"voua va plac ochii cu baieti caprui"
Mie personal imi plac ochii cu orice fel de baieti, fie ei baieti caprui sau baieti albastrii

| Ralucutaaaaa a răspuns:

Da imi plac ochii albastri big grin