| TeoJoy a întrebat:

Saluut :**. Am nevoie de putin ajutor :d. Vreau sa-mi fac pierce, dar nu stiu unde. Sa nu fie gen foarte la vedere. In limba e exclus. Ma puteti ajuta, va rog?

Ofer funditaaa!

Răspuns Câştigător
| AliiB a răspuns:

Urechi, buric sau zonele intime.

4 răspunsuri:
| BloodstainedMorgue a răspuns:

Poti sa-ti faci pierce sub buza de sus. Si o sa se vada doar putin din el cand zambesti, ca tipei asteia: http://www.google.ro/......tp?/imgres

| adyy95 a răspuns:

Fa-ti in zona intima acolo ne e deloc la vedere laughing

| Adbbmsh a răspuns:

De acord cu AliiB, mai bine in buric si zonele intime happy cunosc o fata care si-a pus pierce in picior sub piele happy

| Ilovekendallandkylie a răspuns:

Poti sa.ti pui pierce in cartilajul urechii e foarte dragut acolo. Si daca iti lasi parul pe spate nu se vede happy