| Lala20 a întrebat:

Sampon Gerovital Plant Sebum Control isi face efectul? Dar Herbosophy pentru par gras? Ce alte sampoane bune pentru par gras stiti?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit o perioada Gerovital plant sebum control samponul + tratamentul. De ingrasat tot la fel de repede mi se ingrasa parul, dar a devenit foarte tern, lipsit de stralucire, si nu se mai aranja deloc, tot fire rebele aveam in cap...arata exact ca o capita de fan happy. Eu chiar nu il recomand.