| Missie997 a întrebat:

Buna :*. As vrea o parere despre samponul de la Gerovital Plant Sebum control si serul de par tot de la Gerovital. Azi l-am cumparat si o sa incep sa il folosesc dar as vrea mai intai sa vad si parerile voastre pentru ca eu am un par cam gras si as vrea sa il folosesc mereu daca este de calitate happy

Răspuns Câştigător
| ioanasilaghi94 a răspuns:

Buna! Si eu folosit aceste produse avand si eu parul gras. La inceput am folosit numai samponul fiindca serul nu l-am gasit. Apoi le-am folosit pe ambele. Eu am renuntat dupa 3luni fiindca am inceput sa am matreata atat de multa incat ma manca scalpul de la ea. Iar acum folosesc sampon de la H&S cu mentol( e adevarat ca este prea tare pentru scalp dar e foarte bun contra matretii). NUla toti isi face efectul un anumit sampon. Sper tie sa iti foloseasca.

2 răspunsuri:
| 49Days a răspuns:

Mai bine intrebai inainte. Nu vreau sa te dezamagesc dar la mine nu a mers deloc. Am vazut mai multe pareri si au fost la fel. Sampon de la gerovital e bun doar cel anticadere(e chiar foarte bun in combinatie cu serul) dar antisebum degeaba il cumperi.Acum depinde si de fiecare persoana. Si al meu se ingrasa repede(daca ma spal duminica miercuri trebuie neaparat) deci.
Acum folosesc Wash&Go a fost bun si inainte pana sa folosesc gerovitalul(ambele)

| RadacheValentina a răspuns:

Hey! Eu am folosit gama Gerovital si am fost chiar multumita. Dar mai bine ai incerca o varianta naturista cu ceai de menta sau zeama de lamaie, mult mai sanatos! happy