| SparklingAngel a întrebat:

Sapun cu sulf ( se gaseste in farmacii) a folosit cineva? Are vreun efect?

2 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Se gaseste si e f ieftin, Daca nu gasesti, poti incerca la plafarurile micute de prin oras. Este foarte eficient contra matretii. Daca ai, te speli cu el pe cap ca si cu un sampon. La primele utilizari parul va mirosi cam uratel si se va ingrasa repede dar cu timpul dispar aceste neplaceri mici si iti va face parul ca al unui bebe. Pe cuvant! :-)

| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Sa stii ca este bun si pentru tenul cu probleme (acneic), chiar are efect.O zi buna!