| ShockyPunk a întrebat:

A folosit cineva sapun cu sulf (pentru ten)? Daca da, a dat rezultate?

Răspuns Câştigător
| BereCuLamaie a răspuns:

Heei big hug
Da. am auzit de sapun cu sulf pentru. ten dar nu am incercat big grin
specialistii spun ca este cel mai indicat pentru. ten
Spor >big grin

6 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Esrte foarte buna iti recomand, il gasesti in farmacii happy

| Cameliaa12 a răspuns:

Am folosit dar miroase atat de urat incat nu se mai apropie nimeni de tine :) poti incerca sa il folosesti pe celalalt, cu Borax sau si mai simplu, lotiune de ceai verde cu aspirina preparata ca aici: http://www.frumusele.ro/......nul-tau/10

| αŁз a răspuns:

Eu am folosit si la mine a mers. : )
Da aCu` depinde si de ten.straight face

| ShockyPunk explică:

Camelia,am auzit si eu ca are un miros oribil.dar daca il folosesc si dupa asta ma dau cu o crema sau folosesc alt sapun (dove), nu dispare mirosul? Sau nu isi mai face efectul daca il folosesc in combinatie cu altceva? :-s Eu vreau de fapt sa il folosesc pentru ca am un ten cam. uleios, dar nu am foarte multe cosuri.
Mersi.happy

| Brunetica a răspuns:

DA e un produs foarte buna si nu e numa pentru ten, se mai foloseste si pentru boli ale pieli, pentru dezinfectia corpului daca ai fost la un bazin.etc

| Ruddy_2272 a răspuns:

Da e f.bun exista si sampon