| CinevadinBucuresti a întrebat:

Sault! Sunt boboc(in clasa a IX-a), si a mai ramas putin timp pana la Balul Bobocilor si as avea nevoie de niste sfaturi despre cum sa ma imbrac la Bal...
Varianta 1:Tricou Dolce Gabana(Negru)/Tricou The North Face(Alb), Blugi Negri/Blugi Normali, Adidasi Negri, Ceas Rolex Alb/Negru, Ochelari de Soare(o fi bine, asa, de ornamentatie?)
Varianta 2:Camasa Neagra cu Cravata Mov/Camasa Alba cu Cravata Rosie, Pantaloni Negri(din aceia de ai la camasa)si niste pantofi Raffaeli

Voi ce varianta ati alege si ce alegeri ma-ti sfatui sa fac? Multumesc muult. Ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| glamqueen a răspuns:

De ce sa-ti pui la Balul Bobocilor ochelari de soare? Daca bugetul iti permite sa fii stylish de ce strici totul cu o pereche de ochelari de soare? Prima varianta pastreaz-o pentru iesirile in oras/club. Varianta cea mai potrivita avand in vedere ca este un bal (cuvantul bal impune un dress code atat pentru fete cat si pentru baieti ) : Camasa neagra cu cravata mov (sa fie subtire) cu pantalon negru de costum, daca vrei sa iesi din anonimat poti sa-ti pui o vesta gri petrol si butoni la camasa! Camasa neaparat bagata in pantaloni, iar ca accesoriu ceas si curea! Have fun!

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Prima varianta

| andrei100300 a răspuns:

Ooooooooooooooooooooooooooo

| AlexandraCr a răspuns:

Prima varianta cea cu tricou alb blugi negri ceas alb si fara ochelari de soare...parerea mea big grin funda?big grin
si apropo distractie placuta!

| bybyemo a răspuns:

Sincer a 2 varianta fundha?

| ZexAndrey a răspuns:

Varianta 2