| Yrynella a întrebat:

Sautare TPU! dati-mi va rog niste idei, in legatura cu o zi de nasterela a unei bune prietene, vrem sa-i printam pe un maiou un text,(ceva vesel, dar ca sa-l poata purta, nu prea deochiat), ce am putea sa scrim? ofer funda pentru cele mai bune idei;

2 răspunsuri:
| Pinky2000 a răspuns:

Depinde de ce preferinte are: daca ii place muzica ii puteti scrie: " Music is my soul " ( suflet ), sau depinde ce pasiuni are... sau un mesaj clasic ca: " I love boys laughing sau Bff. happy

| Zendayaaa a răspuns:

"Dream as if you will live forever. Live as if you will die tomorrow" sau ar fi dragut nujj "micky mouse" sau "I'm 2 fab 4 you" sau daca nu asa→→" I am to fab for you" sper ca iti place una dintre ele, funda? laughing puppy dog eyes :*