| ♥ ѕოiℓε ƒօг ოεε ♥ a întrebat:

imi dati niste idei de cadou pentru niste prietene fff bune?

Răspuns Câştigător
| Hibriiiid a răspuns:

Craciun? O vai.si eu sunt in aceeasti situatie ca si tine. Le-ai putea cumpara:
-bratari si sa aveti toate la fel, un fel de bratari ale prieteniei voastre
-haine, la fel ca sa aveti toate.
-niste set'uri de la Avon.sunt de calitate foarte buna.
-cercei, bratari, pandantive, lantisoare, inele, brose, insigne.
-ai putea sa le cumperi niste set'uri de genul manusi+fular sau manusi+caciula
-esarfe.cui nu-i plac!?
-CD'uri cu muzica preferata. daca stii ca isi doreste de mult, fa-i o surpriza.
-o carte. poate ceva despre prietenie, in care sa completati aman2.
-ai putea sa ii faci tu o felicitare, originala.
-produse de par.
-niste clamute dragute, bentite, cordelute, coronite de par.cui nu-i plac!?
-pusculita. daca este alba i-o poti picta chiar tu.
-rama cu o poza impreuna.

Cam atat mi-a venit prin minte... Sper sa-ti fie de folos.Bafta!

6 răspunsuri:
| loricel a răspuns:

Abonament la spa, rama foto digitala, machiaje, bijuterii, lumanarele parfumate, cd cu muzica preferata, breloc, haine, o geanta/un rucsac, carti, parfum, placa de intins parul, aparat foto, set de manichiura frantuzeasca, mp3 player, jucarii de plus, portofel, buchet de flori, felicitare, etc.

| mysterious a răspuns:

Apropiindu'se sarbatorile de iarna cred ca ar fi indicat sa cumperi ceva in spiritul Craciunului... oricum cred ca vor aprecia orice le'ai cumpara, gestul conteaza.

| Hibriiiid a răspuns:

Funda?puppy dog eyes

| Hibriiiid a răspuns:

Multumesc pentru fundita.love struck

| lolas23 a răspuns:

Eu as zice sa te duci la un magazin si le faci un tricou cu o poza cu voi pe elwinking

Răspuns utilizator avertizat