| Available a întrebat:

Se apropie Balul Bobocilor si nu stiu in ce sa ma imbrac. Ce rochii imi recomandati ( pretul sa nu depaseasca 100Ron). Sau daca nu rochii in ce sa ma imbrac?

Răspuns Câştigător
| adutzadragutza a răspuns:

Https://www.miniprix.ro/produse/departament-haine-dama/tip-rochie/ uite aici vezi daca iti plke ceva si le poti cumpara de acolo :) funda?

7 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Http://kurtmann.ro/
gasesti niste haine foarte frumoase, de frirma si la preturi exceptionale.comanda cu incredere, ca si eu am luat haine de acolo.

| CrisTiniKa_5486 a răspuns:

Buna Onny din pacate nu prea se gasesc rochii care sa nu depaseasca pretul de 100. Oricum eu iti dau niste sfaturi:-poti alege o rochie simpla, roz sau mov pe care sa o asortezi cu cateva accesori, dar sa nu exagerezi deoarece vei parea prea incarcata.Sa ai grija sa asortezi si culorile. pup