| JustMeYl3 a întrebat:

Heeey! Cu ce as putea sa ma imbrac la balul bobocilor? nu vreau cu nu stiu ce rochii elegante... vreau ceva cat mai 'cool' laughing
Funditssa! :*

5 răspunsuri:
| Helăăău a răspuns:

Cu niste jeansi skinny, cu o bluza thinking eleganta... de preferat culoare inchisa s, niste margele lungi, niste botine,, si o coafura trendy tongue

| ChOoCoLLaTTeEyeSs a răspuns:

Ai putea sa incerci o pereche d panataloni albi/gri negru deschis/inchis cu un tricou/maiou care te caracterizeaza...si o gecuta cev...si eventual o gentuta.in picioare niste cizmulite pana la genunchi ori botine sa nu te impodobesty prea mult! un colier, un inel, cateva bratari si cerceii sunt de ajuns! pupic :X

| momo a răspuns:

Ca sa dau un exemplu (poate iti vine vreo idee) eu mi-am luat niste blugi skiny inchisi la culoare, un tricou mai lungut si putin vaporos (eu am unul cu model marinaresc...cu dungi, daca sti), un sacou cu maneci trei sferturi, pantofi cu toc (nu exagerat) care sunt putin deasupra gleznei si accesoriile le hotarasti tu...

sper ca te-am ajutat big grinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.clubmistic.ro/35/Costume-sexy-pentru-Halloween/308 se potrivesc pentru orice, nu numai pentru halloween. si poti spune orice, dar nu ca nu ar fi cool.

| FlaviuZz a răspuns:

Sunt baiat...nu prea am ce cauta pe aici dar mie imi plac fetele mai "cool"[cum zici tu} decat alea mai elegante...
Din propria "experienta" tias recomanda o rochie mai scurta...sa atragi privirile tongue [nu exagerat de scurta... una pana mai sus de genunchi]
Inca odata stiu ca nu am ce cauta aici dar baietii vad mai bine decat fetele tongue (Just Joking) tongue