| Fernando9Torres a întrebat:

Se apropie finalul de cls 12-a, urmează pozele happy... Dați-mi și mie niște idei de outfit elegant pentru poze? (fără costum)

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Camasa cu sacou, sau un tricou simplu si un sacou peste cu blugi negri si niste pantofi mai eleganti

| NLS a răspuns:

Cravata peste tricou, tigara-n gura, sapca de politist si bulan, si-ncaleci un scaun cu spatar, uitandu-te ca Al Bundy cand ii cerea trupa bani. Ah, si-am uitat lantul cu logo/ul de BeMWeu. laughing
Ce outfit "elegant" ai vrea in afara de camasa si pantaloni de costum, eventual un papion?
Poate o costumatie de facut jogging, ca-n bancul acela>

Ca sa verifice cat tine nevasta la el, Vasile se preface c-a murit.
Nevasta lui gandeste cu voce tare...
- Cu ce sa-l imbrac? Sa-i pun pantofii astia noi?…Las ca-s buni si tenesii...Sa-i pun costumu asta bun? Lasa ca-i bun si treningu! Dupa ce-l imbraca si il pune in costiug nevasta incepe sa-l jeleasca:
- Unde te duci Vasilee? Unde te duci Vasileee?
Din sicriu Vasile raspunde:
- La stadion ma duc, f****** g*** m****, ca asa m-ai imbracat…

| Fernando9Torres explică (pentru NLS):

Uite aici cateva costumatii "casual" ce nu implica costumul;)

https://www.fashion365.ro/......ni-casual/

| NLS a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Uita oricum de primele doua seturi, nu-s nici pentru vârsta asta, nici pentru un asemenea eveniment.

Din generația noastră, am avut un coleg ce a asortat la o cămașă gri și pantaloni bej, o curea textila de culoare mov neon, și pantofi sport de piele intoarsa+parte textila de culoare tot mov... Și un papion gri închis. Dar îți trebuie curaj pentru asta laughing

| Fernando9Torres explică (pentru NLS):

Sincer, eu m-am gândit la o cămașă alba, blugi albaștri și ceva alb în picioare... Simplu și elegant (cât de cât)

| VallyB a răspuns:

Poti sa porti o tinuta all black, care merge bine indiferent de eveniment. ceva lejer, dar totusi elegant.