| roscad a întrebat:

Se asorteaza o fusta de genul acesta :https://www.google.ro/......ps?/search cu niste sandale joase?

4 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Da, cum sa nu se potriveasca?!
Vezi doar ce culoare vor avea sandalele, acesoriile : geanta, colier, bratara, cercei, etc si ce culoare va avea topul sau ce iti vei lua pe tine.
Dar daca le potrivesti bine, sa se asorteze, merge.

| Dexaa a răspuns:

Depinde ce pui pe tine si in partea de sus. Totusi, mai bine as vedea-o combinata cu o pereche de tenisiwinking

| Cigarettă a răspuns:

Depinde ce top porţi cu fusta thinking, dar credcă da. Se potriveşte :d.

| Diana9966 a răspuns:

Bineinteles