| anonim_4396 a întrebat:

Se mai gasesc sutiene ca in anii `50, ca ale lui Marilyn Monroe si Brigitte Bardot- adica din acelea avand cupe conice?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce pai daca vrei sa gasesti atat de mult de ce nu cauti peste tot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am cautat pe la magazinele cunoscute de mine dar nu am gasit. O sa incerc sa comand la croitorie, daca se vor pricepe sa creeze asa ceva.

| vodami92 a răspuns:

In afara poate! oricum nu se mai poarta demult! cine naiba mai poarta asa ceva!