| faaalyoana a întrebat:

Se mai poarta bijuteriile din aur? voi le purtati?

Răspuns Câştigător
| anadark84 a răspuns:

Aurul nu se va demoda niciodata. Depinde de ocazia in care trebuie sa porti bijuterii. Uneori din aur, alteori din margele colorate.

4 răspunsuri:
| agirll a răspuns:

Da se mai poarte:d mai mult cerceii din aur lantisoarele nu prea...adica eu nu.big grin funda?big grin am dat primul raspbig grin

| Chio9 a răspuns:

Se poarta de acasa pana la amanet si dupa un timp de la amanet acasa.big grin

| Smiiiilee a răspuns:

Mda straight face Se mai poarta. dar sunt la moda bijuteriile colorate, cu modele si inflorate. eu pe astea le port. Desi mai am inca lantisorul si cerceii de aur (cred ca si baratra) port bijuteriile colorate etc. Funda?

| Bijuterii1 a răspuns:

Aurul este un metal foarte rar si bijuteriile din aur se vor purta intotdeauna.