| crazygirl_5122 a întrebat:

Se mai poarta colantii in 2011?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dra crazy, normal ca se poarta, deoarece colantzii vor fi mereu la moda. totusi, important e sa iti stea tie bine, nu sa fie la moda, ca altfel rade toata lumea de tine. retine: o fata cu corp fain poate arata super in haine naspa.kiss

6 răspunsuri:
| ruxi a răspuns:

Pe sub blugilaughing

| Audrey. a răspuns:

It's up to you. Nu am purtat niciodata ceva doar pentru ca era la moda. Era obligatoriu sa imi si placa.
Nu tine cont de parerile celorlalti si de ideile preconcepute. Daca iti plac, continua sa ii porti, dar cu alte haine. Asta in principal... Si da, din cate am inteles, inca se poarta...

| Bbbloxber a răspuns:

Moda e pentru snobi!
Trebuie sa ai stilul tau propriu!
Si cineva trebuie sa inceapa cu trendurile!
Daca iti vin bine, nu ai de ce sa nu ii porti!

| alexa88 a răspuns:

Cu siguranta...

| crazygirl_5122 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri.

| crazygirl_5122 explică:

Am pus aceasta intrebare pentru ca deocamdata nu am o pereche de colantii. Si vroiam sa stiu daca merita sa-mi mai cumpar acum sau nu.