| puffika a întrebat:

Jeansii cu aspect prespalat, patati se vor mai purta in 2011? Dar leggins sau colantii colorati? Am o gramada colanti vreo 4 perechi si o pereche de jeansi prespalati si vreau sa vad daca se mai poarta din cate stiti. Dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Colanții colorați nu se mai poartă, se poartă colanți latex.Jeanșii prespălați se mai poartă, și cei tăiați, și cu petice dacă mă întelegi.
Baftă!

2 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Colanti colorati nu dar blugi deschisi la culoare si rupti da

| iubita_7611 a răspuns:

Poarta ce iti place.nu ce e la moda
daca o sa se poarte chiloti pe cap porti si tu? tongue lool
sau macar creaza tendinte.nu le urma tongue