| madyuki a întrebat:

Se mai poarta stilul de marinar?

Răspuns Câştigător
| barefoot a răspuns:

Mai. De purtat nu se mai poarta stilul marinar, dar poti face un color blocking (lucru care se poarta) cu haine stil marinar, mai ales cu tricourile alea cu dungi.

5 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Nu se mai poarta de mult timp.
http://www.unica.ro/moda-2011.html

| andreyyya a răspuns:

Se poarta tot ceea ce-ti place, nimeni nu poate sa-ti impuna stilul, daca tie iti place sa porti stilul marinar nu tine cont de altii.Fii unica!

| Irinushh a răspuns:

Nu stiu daca se mai poarta da eu nu ma feresc de niste tricouri in dungi pentru ca arata bestial laughing :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cum ai indreba daca Coco Chanel mai e la moda laughing.
Ok, nu mai e in categoria " moda " prin paginile revistelor si etc dar tricoul alb cu dungi negre este la fel de important ca o rochie neagra dupa mine happy. Este esential in garderoba, da aerul acela lejer.

| 7Mary7 a răspuns:

De purtat nu stiu daca se mai poarta, dar eu una m-am cam plictisit de el.