| anonim_4396 a întrebat:

Se poarta cizmele albe anul asta?¿

Răspuns Câştigător
| MissD a răspuns:

De purtat nu e o culoarea anume care sa se poarte anul acesta la cizme. faca iti palc poarta'le. mie personal mi se par oribile. niciodata nu as incalta cizme albe.

18 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Da se poartalove strucklove struckabia astept varaaa:X:X

| Crs a răspuns:

Mie, personal, nu imi plac incaltarile de culoare alba. am vazut si niste emisiniuni de moda in care se spunea de mai multe ori ca albul nu este o culoare potrivita pentru incaltaminte. Doar atunci cand esti mireasa se accepta. Deci eu te-as sfatui sa renunti la cizmele de culoare alba si sa incerci altceva. De exemplu :gri( ca se poarta foarte mult), bleomarin, mov, maro deschis (sunt foarte in tendinte cizmele de aceasta culoare), negru. :*

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daalove struck
Eu am 2 perechi de cizme albehappy

| Denisse_8813 a răspuns:

Poarta ce iti place tie si mai ales ce iti sta bine...happy

| anonimmmmm a răspuns:

Oauuu ce tare imi plac, se poarta ceea ce-ti sta bine, sunt foarte frumoase, in general albul merge la tot, ador cizmele albe, si se si poarta am fost in mai multe magazine, terra nova, nike adidas, si in toate culorile de baza erau alb, negru, insa in terra nova, era alb violet si gri.Deci se poarta.big grin

| caramelitamia a răspuns:

Da,de ce nu ?

| razadeluna a răspuns:

Da, sigur ca da!

| Slavic a răspuns:

Bună.

dacă le incalti pe zăpadă oameni vor crede că nai picioare rolling on the floor

Pa, pa.

| bluesky a răspuns:

Se poata ce-ti place si cu ce iti sta bine!

| bluesky a răspuns:

Se poarta ce-ti place si cu ce iti sta bine!

| butterfly95 a răspuns:

Anul asta se poarta botinele dragute si pufoase, nu cred ca se mai poarta cizme
Dar daca tie iti plac poti sa porti ce vrei
PS: Incearca sa eviti cizmele foarte lungi si albe, in combinatie cu o mini-fusta. Dupa parerea mea aceasta combinatie o fac doar pitipoancele
xoxo...:*

| Abi_5708 a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca sti sa le pastrezi da happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se asorteaza cu zapada de anul asta! nu ezita!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

| sharky88 a răspuns:

Da...la pescuit

| мαяуυтѕα a răspuns:

Poarta ceva cat mai comod. De exemplu daca anul acesta s-ar purta cizme cu toc de 20 cm, ai lua asa ceva in picioare?

Serios, eu nu i-as luahappy