| ralucaralu a întrebat:

Se poate face cv sa creasca parul mai repede(fara pastile)? M-am ales cu o tunsoare nereusita si vreau sa creasca! sa il prind nu imi prea place...

5 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Ulei de ricin. da rezultate uimitoare

| MissCamelia a răspuns:

Buna, masaj la radacina cu usturoi, foloseste balsm de par, spala-te ceva mai des si ia revald pastile, pentru mai multe informatii despre beauty, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| mary_5801 a răspuns:

Poti face masaj la radacina parului cu ulei de masline cam de 2 ori pe sapt.se vad rezultatele dupa vreo luna.

| minelly a răspuns:

Exista foarte multe tratamente pe care le poti face dar sunt costisitoare. Poti sa te speli cu apa in care ai fiert frunze de nuc si radacina de urzica.Nu stiu cat de repede iti va creste dar vei avea un par sanatos si stralucitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru ieri, asta dupa ce il lasasem sa creasca 1 an si ceva
propun un sabotaj impotriva coafezelor care nu inteleg limba romana
voi incerca cu ulei de ricin