| Doloresidk a întrebat:

Hei TPU :*

Vreau sa incerc o tunsoare noua, dar parul meu e cam putin cam scurt pentru tipul acela de tunsoare.

Aveti idei ce as putea face ca sa`mi creasca parul mai repede?

Multumesc anticipat! :d

[fundita ca de obiceiwinking]

2 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Il speli cat mai des, chiar zilnic.Si asa doar sa fie umed fara sa folosesti sampon e de ajuns, nu folosesti placa sau uscatorul de par pentru ca arde varfurile si nu va creste.Doar pieptene,ca sa fie intins, de doua ori pe zi, dimineata si seara.Si iti va creste mai repedehappy

| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Tragi de el