| anonim_4396 a întrebat:

Semnifica ceva desenul de pe pandantiv?
http://i40.tinypic.com/23ijm7c.jpg
http://i44.tinypic.com/16030o.jpg

8 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ciudat desen! eu vad un ingeras si un spic de grau! spicul de grau ar insemna prosperitate, spor la bani! iar ingerasul te fereste de rele!

| madalicious a răspuns:

Nu. Este un model care mi se pare ca a fost facut din lipsa de idei. Pare original. happy

| ☆ Danny☆ a răspuns:

Un spic de greu...Inseamna noroc la bani... Iar ingerasul pe care il vad altii eu nu l vadlaughing. Scuze! pup

| Panda15 a răspuns:

Io nu cred ca e ceva special dar totusi specifica si el ceva ca si toate semnele

| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Nu stiu, dar cred ca acolo la "coada" e un spic de grau si restul poate o persoana sau...

| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Stati daca ma uit putin mai atent parca ar fi un castor cu codita in forma de spic de grauhee hee

| casy14channel a răspuns:

Nu cred, nu am mai vazut ceva asemanator!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da...este un spic de grau dupa cum vezi si o fata insemna ca esti o fata a lumii intregii sa ca esti curat si dreapta ca graul. l.