| anonim_4396 a întrebat:

Sfat cum să scapi de acnee mai repede posibil?

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Dermatolog.
Crede-mă, e cea mai rapidă modalitate, pentru că altfel vei testa o groaza de produse care nu funcționează. ( plus trebuie să afli ce tip de ten ai, probabil uscat sau gras )
Apropo, indiferent de gen, ai nevoie de o rutină de skincare, cea mai simplă incluzând gel de curățare, crema hidratantă, spf ( protecție solară pentru față )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!

Este nevoie sa identifici cauza, iar pentru acest lucru, iti recomand sa consulti un dermatolog, care iti va oferi un tratament adecvat problemei tale.
Multa sanatate!