| BruneTTe a întrebat:

Si-a cumparat careva extensii de aici? [ http://www.extensiinaturale.ro/ ] Sunteti multumite? Mersi.

3 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Draguta.sa stii ca nu e bine sa folosesti extensisad dar o prietena are de acolo si a zis ca sunt ok extensiile acelea...deci daca iti cumperi sa le folosesti sanatoasahappy

| Bianca1864 a răspuns:

Da.mi-am cumparat acum 6 luni.sunt multumita.adica,extensiile sunt frumoase, culoarea s-a nimerit perfect! si sunt dese, sa nu uit.metita toti bani!

| Bianca1864 a răspuns:

Si nu exagerez